TR  |  EN

Sağlık Yapıları

MD İnşaat kamu kurumları ve özel iştirakler ile geliştirdiği sağlık yapıları ile 10'un üzerinde projeyi tamamlayıp teslimlerini gerçekleştirmiştir. Proje detayları için sağlık yapıları projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Eğitim Yapıları

Birçok eğitim yapısı projesini başarı ile teslim etmiş olan firmamız, özellikle güneydoğu anadolu bölgesinde anaokullarından üniversite yapılarına kadar birçok farklı projede yer almıştır. Detalı bilgi için projelerimizi inceleyebilirsiniz. 

Spor Yapıları

Birçok spor tesisi projesini başarı ile tamamlayan MD İnşaat, şu an devam etmekte olan Eskişehirspor Futbol Stadyumu projesini üstlenmiş bulunmaktadır. Tasarım aşamasını tamamlanmasının ardından geniş bir katılımla yapılan açılış töreni ardından proje başlatılmıştır. Spor yapıları projelerimizi takip edebilirsiniz.

Yaşam Alanları

Toki ile birlikte geliştirilen projeleri tamamlayıp vatandaşlarımızın kullanımına sunmuş bulunuyoruz. Özellikle Adıyaman 1 etap toplu konutların ana yüklenicisi olan firmamız bu alanda edindiği tecrübe ile yeni projeler için çalışmalarına devam etmektedir. 

Çevre Projeler

Birçok yapı ve tesis üretiminde geliştirmiş olduğumuz çevre projeleri ile birlikte baraj bakım tesisleri, yeşillendirme projelerini başarılı bir şekilde geliştiren firmamız bu alanda yeni girişimlerine devam etmektedir. Çevre projelerimizi takip ederek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sosyal Yapıları

Ürettiğimiz yaşam alanları ile birlikte bu alanlarda ihtiyac duyulan sosyal tesisler ve yapılar konusunda yüksek deneyime sahip firmamızın bu alandaki tecrübelerini ve devam eden projelerini sosyla yapılar projelerinden takip edebilirsiniz.